Używane sprzęty gastronomiczne powodem do dumy

Używane sprzęty gastronomiczne

Otwarcie kawiarni lub restauracji wiąże się z wieloma problemami. Sercem każdego lokalu jest kuchnia i to ona jest wyrazem jego możliwości. Jedno z najtrudniejszych i najważniejszych pytań, które stoji przed restauratorami i właścicielami kawiarni brzmi „jakie urządzenia wybrać?”. W nenpo stawiamy na używane sprzęty, które przechodzą gruntowny serwis i renowację. Jesteśmy dumni z przywracania urządzeń do pełnej sprawności i chcemy pokazać Ci, że używane urządzenia są powodem do dumy.

Używane sprzęty gastronomiczne są przyjazne środowisku

W nenpo szczycimy się pracą opartą na założeniach gospodarki cyrkularnej. Polega ona na naprawie już istniejących przedmiotów oraz ponownym wykorzystaniu. Dzięki temu nie tylko ograniczamy degradację środowiska, ale i rosnącą konsumpcję. Dodatkowo ograniczamy powstawanie zbędnej ilości nowych dóbr i śmieci powstałych podczas produkcji nowych urządzeń. Używane sprzęty gastronomiczne są bardziej przyjazne środowisku, ponieważ ilość odpadów powstałych w procesie naprawy jest mniejsza niż w przypadku produkcji nowych. Używane sprzęty gastronomiczne cieszą się coraz większym uznaniem wśród restauratorów i nie tylko. Każdy mały krok wykonany w stronę ekologicznych działań pomaga nam uratować kawałek planety. Każdy z nas może wykonać taki krok, nawet podczas otwierania biznesu. Tam, gdzie inni widzą przeszkody, my widzimy ogromny potencjał i szanse na stworzenie czegoś lepszego.

Jakie są inne zalety używanych urządzeń?

Oprócz bycia bardziej przyjaznymi dla środowiska, używane urządzenia są o wiele tańsze. Tutaj oczywiście należy porównać ze sobą konkretne modele urządzeń lub przynajmniej marki. Dlatego, że sprzęty tanie w zakupie są projektowane tak, żeby się szybko zepsuły. Ponad to koszt ich naprawy znacznie przewyższ zakup nowego modelu. W nenpo oferujemy tylko sprawdzone marki takie jak LaMarzocco, Mazzer, Liebher, Hamilton Beach, Bun, Unox, Roller Grill, Teknaline, CB, Tefcold, Dexion, i wiele innych . W nenpo przywracamy najwyższej jakości urządzenia do stanu 100% sprawności i nadajemy im wygląd niemalże nowego urządzenia. Sprawdź tu jak wyglądają nasze odrestaurowane urządzenia. Mamy pewność, że odrestaurowane przez nas sprzęty działają jak nowe chętnie udzielamy na nie gwarancji.

Nenpo zmienia myślenie o używanych urządzeniach gastronomicznych

Współpracując z nenpo pomagasz rozwijać przyjazne dla środowiska podejście do gastronomii. Inwestując w nasze najlepsze urządzenia masz pewność, że realnie zmniejszasz ilość odpadów, negatywnych czynników oraz redukujesz koszt otwarcia i utrzymania swojego lokalu. Zaufało nam już tysiące lokalu w całej Polsce. Cieszymy się, że możemy ratować i odzyskiwać w pełni sprane, jak i wartościowe przedmioty z rynku. Dołącz do nas! My jesteśmy dumni z tego, że naprawiamy używane urządzenia gastronomiczne. A Ty, jesteś gotowy posiadać niezawodne urządzenia z odzysku w swoim lokalu?

Jeśli szukasz używanych i niezawodnych urządzeń gastronomicznych skontaktuj się z ekspertami nenpo. Doradzimy jaki sprzęt wybrać, aby spełnił on Twoje oczekiwania, bez przepłacania.