Kontakt z ekspertem

Wezwij niezawodny serwis gastronomiczny lub zamów wyposażenie
Doradztwo i wyposażenie

(+48) 517 848 272

Sklep online
Serwis gastronomiczny

(+48) 519 199 224

Zamów serwis

Napisz do nas


  Czym się zajmujesz? (opcjonalnie)

  W czym możemy Ci pomóc?
  Zakup urządzeńMontaż / demontażSerwis urządzeńDoradztwoZakup części zamiennychIndywidualne zlecenia (rzeczy niemożliwe)Chcę nawiązać stałą współpracęInne  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.
  Polityka prywatności

  nenpo sp. z o.o.

  NIP: 531 169 18 36
  ul. Genetyczna 37
  05-152 Kazuń Polski
  Polska

  Zaufali nam

  Standardy naszej pracy w trakcie epidemii SARS-CoV-2

  Zarówno podczas prac w lokalu, jak i siedzibie głównej nenpo nasi pracownicy oraz serwisanci stosują się do wytycznych i zaleceń Ministerstwa Rozwoju dotyczących funkcjonowania firm oraz lokali gastronomicznych w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce.
  Podczas serwisu u klienta, w kontakcie z gośćmi oraz obsługą lokalu nasi pracownicy noszą maseczki ochronne zasłaniające nos i usta oraz, jeśli to możliwe, zachowują bezpieczną odległość od innych osób przebywających w lokalu. Przed przystąpieniem i po skończeniu pracy dezynfekują ręce, urządzenia i powierzchnie, których dotykali.

  Staramy się dbać o jak najbardziej higieniczne warunki pracy. Dokładamy wszelkich starań, żeby współpraca z nami była bezpieczna i komfortowa. Dbamy o zdrowie naszych Klientów i pracowników. Dodatkowy kontakt z ekspertem umożliwi Ci uzyskanie większej ilości informacji na temat podjętych przez nas działań. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Dowiedz się więcej