Warszawskie kawiarnie stawiają na niezawodne używane urządzenia

Niezawodne używane urządzenia gastronomiczne - nenpo

W ostatnich latach obserwujemy coraz mocniejszą popularyzację i wykorzystanie zasad gospodarki cyrkularnej w warszawskiej gastronomii, a szczególnie wśród kawiarni. Właściciele wybierają świadome prowadzenia bardziej zrównoważonej działalności, korzystają z oszczędności przy jednoczesnym zachowaniu jakości urządzeń po profesjonalnym serwisie. Udaje się obalić mit mówiący, że tylko nowe urządzenia gastronomiczne zapewnią długą i bezproblemową pracę na lata. Wiele osób doceniło niezawodne używane urządzenia po profesjonalnych przeglądach i serwisach, które oferujemy w sklepie GastroHub, a które służą bezawaryjnie przez wiele lat.

Dopasowane i sprawdzone rozwiązania

Decydując się na zakup urządzeń gastronomicznych po serwisie z oferty GastroHub, każdy Klient może również liczyć na profesjonalne doradztwo Nenpo. Nasi specjaliści doradzą rozwiązania optymalnie dobrane do profilu działalności oraz specyfikacji lokalu. Oczywiście z uwzględnieniem budżetu przeznaczonego na zakup oraz późniejsze przeglądy serwisowe. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć urządzenia na każdą okazję; tańsze, droższe, nowsze, starsze, a czasem można trafić na prawdziwe perełki jak np. ekspresy firmy La Marzocco.

Niezawodne używane urządzenia – najlepsze wybory

Wybierając używane urządzenia gastronomiczne po serwisie, warto sięgać po propozycje od uznanych producentów. W sklepie GastroHub znajdziesz urządzenia wykorzystywane rowniez przez największe sieci gastronomiczne, co potwierdza ich niezawodność.

W przypadku urządzania kawiarni, w pierwszej kolejności warto wyposażyć się w wydajną i ekonomiczną zmywarkę taką jak Dexion. Równie istotne będą odpowiednio dobrane urządzenia chłodnicze i mroźnicze, które pozwolą magazynować większe zapasy oraz codziennie przygotowywane świeże dania. Wygodny dostęp zapewni zamrażarka podblatowa Tefcold UF200. Podczas gdy idealne zaprezentowanie gotowych wyrobów uzyskasz, wybierając witrynę cukierniczą do zabudowy GP Production 75 cm. Z pewnością oba rozwiązania docenią właściciele mniejszych lokali, w których należy szczególnie mądrze zaplanować wykorzystanie przestrzeni.

Od projektu do montażu

Wyspecjalizowani serwisanci nenpo zapewniają kompleksową realizację, od przygotowania projektu, przez sprawdzenie wszystkich instalacji, a na montażu i uruchomieniu urządzeń kończąc.

Kult Kawy - Niezawodne używane urządzenia gastronomiczne - nenpo

Warszawska kawiarnia Kult Kawy wyposażona w niezawodne, używane urządzenia gastronomiczne.

Kupując niezawodne używane urządzenia gastronomiczne poprzez gastrohub:

  • możesz mieć pewność, że urządzenia zostały sprawdzone przez doświadczonych serwisantów,
  • masz możliwość otrzymania darmowego szkolenia z obsługi wybranego produktu,
  • do wyboru masz opcje zakupu z dostawą i montażem urządzenia w Twoim lokalu,
  • otrzymujesz gwarancję jakości oraz późniejsze wsparcie serwisowe.

Jeśli otwierasz kawiarnię lub inny lokal gastronomiczny i zastanawiasz się, czy używane urządzenia gastronomicznych po profesjonalnym serwisie są rozwiązaniem dla Ciebie — skontaktuj się z nami.
Nasi serwisanci pomogą wybrać najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb urządzenia. Dodatkowo przeprowadzą Cię przez cały proces, aż do otwarcia lokalu przed gośćmi.