Serwis urządzeń gastronomicznych

Szybka i skuteczna naprawa urządzeń jest najważniejsza
serwis urządzeń gastronomicznych

Naprawa z myślą o przyszłości

Nasz serwis urządzeń gastronomicznych to cały zespół ludzi, którzy dbają o tysiące kawiarni oraz restauracji w całej Polsce. To dzięki dobrym serwisantom można ograniczyć koszty prowadzenia lokalu i móc się dalej rozwijać.

Zamów serwis

Serwis nenpo

Najwyższa jakość

Podczas naprawy urządzeń serwisanci nenpo zawsze używają oryginalnych części lub wysokiej klasy zamienników. Najwyższej jakości części pozwalają zmniejszyć ryzyko wystąpienia kolejnych awarii i wydłużają działanie urządzeń.

Naprawa w lokalu

Serwisanci nenpo zawsze starają się naprawić urządzenia gastronomiczne w lokalu, dzięki czemu skracamy czas naprawy. Jeśli podczas serwisu pojawią się kłopoty, np. z częściami zamiennymi, możemy zaproponować urządzenie zastępcze na czas naprawy.

Pomoc telefoniczna

Zepsute urządzenia wymagają szybkiej i skutecznej naprawy. Zadzwoń do nas od razu, gdy zauważysz usterkę lub nieprawidłowe działanie swojego urządzenia. Zanim wyślemy serwisanta możesz skorzystać z pomocy telefonicznej.

Stała opieka

Lokale, które są pod stałą opieką profesjonalnego serwisu nenpo cieszą się z nieprzerwanego działania swojego lokalu. Dodatkowo mogą skorzystać z urządzeń zastępczych, które gwarantują ciągłość pracy lokalu.

Niezawodna naprawa

Wysoka skuteczność naprawy urządzeń

Urządzenia, które serwisujemy nie tylko działają dłużej i rzadziej się psują, ale również zyskują nowy, odświeżony wygląd. Serwis urządzeń gastronomicznych nenpo to gwarancja bardzo dokładnego czyszczenia i wizualnej regeneracji.

Twoje urządzenia gastronomiczne mogą wyglądać jak nowe!

  • 99% skuteczność naprawy
  • 98% regeneracja wizualna urządzeń
Szybka reakcja na zgłoszenie
Serwis w lokalu
Duża dostępność oryginalnych części
Gwarancja
Certyfikowani serwisanci
Stały kontakt z Klientem

Zawsze pracujemy w zespole

Serwis nenpo to połączenie pracy niezawodnych serwisantów i koordynatorów. Ta współpraca daje nam gwarancję szybkiej reakcji, diagnozy, dokładnej wyceny oraz skutecznej naprawy. Wszyscy jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dodatkowe usługi

Skorzystaj z dodatkowych usług podczas serwisu lub zakupu urządzeń.

Wyposażenie

Poznaj lepiej nasze używane urządzenia gastronomiczne.

Personalizacja urządzeń

Podczas serwisu nenpo możemy zmienić wygląd Twojego urządzenia.

Wysyłka kurierem

Zależy Ci na szybkim serwisie nenpo? Wyślij do nas swoje urządzenie kurierem.