Stojak reklamowy

Autorski projekt nenpo

Projekt

Przedstawiamy nasz autorski projekt potykacza. Na potrzeby kawiarni Costa Coffee zaprojektowaliśmy stojak reklamowy z wymienną ekspozycją po obu stronach. Solidna konstrukcja wykonana została ze stali lakierowanej oraz drewna dębowego. Drewniane elementy pomalowaliśmy kilkoma warstwami lakieru przeznaczonego do malowania jachtów. Lakier, którego użyliśmy umożliwia stosowanie stojaka zarówno w środku jak i na zewnątrz lokalu. Dodatkowo zamontowane zostały dwa kółka, umożliwiające łatwe przesuwanie. Logo zostało wycięte laserowo, dzięki czemu stojak reklamowy wyszedł bardzo naturalnie i ciekawie.

Klient

Costa Coffee

Urządzenie

Stojak reklamowy

Stojak reklamowy – ekologiczne, naturalne materiały

Wykonując ten projekt oraz inne indywidualne zlecenia staramy się korzystać z materiałów, które są ekologiczne i umożliwiają ponowne użycie. Projektując całkowicie nowe rozwiązania dbamy o to, żeby wykonane produkty służyły jak najdłużej, a sam proces produkcji nie był obciążający dla środowiska.

Inne indywidualne projekty dla gastronomii

Przedstawiony projekt stojaka reklamowego to tylko jedna z niewielu naszych realizacji. Do tej pory wykonaliśmy również inne projekty na zamówienie. Są to między innymi odbijaki z logo, blaty do stolików, personalizowane lady do kawiarni, baru lub na eventy gastronomiczne.

Przy zamówieniach indywidualnych zawsze szukamy najlepszych rozwiązań, które odpowiadają najwyższym standardom. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i dajemy wiele możliwości w wyborze komponentów. Proponujemy rozwiązania trwałe, wpisujące się zarówno w wystrój lokalu Klienta, jak i zgodne z ideą naszej firmy.

Wyróżnij swój lokal!

Szukasz niepowtarzalnych rozwiązań lub profesjonalnych urządzeń gastronomicznych dopasowanych do wystroju? Skontaktuj się z nami.

Inne realizacje

The Bold Collection

Młynki do kawy Mazzer – odważna kolekcja kolorystyczna 2021 roku. 5 najlepszych modeli w 9 super kolorach.

Montaż kuchni Palux

Palux jest dostawcą sprzętu kuchennego o bardzo wysokiej jakości. Każda tworzona koncepcja kuchni posiada swobodę dostosowania się do przyszłych trendów na rynku.

Ekspres Faema – renowacja

Odrestaurowanie ekspresu z zastosowaniem rozwiązań z najbardziej niezawodnych ekspresów firmy La Marzocco.