The Bold Collection

Młynki do kawy Mazzer w odważnej kolorystyce

Młynki do kawy Mazzer

Co zrobić z blisko 20 letnimi młynkami? Dać im nowe życie! Nie bylibyśmy sobą – nenpo – gdybyśmy pozwolili im dalej leżakować w magazynie. I tak ruszyła machina! Zaczęło się niewinnie, od artykułu Pantone, który wyznacza trendy kolorystyczne na dany rok, rok 2021. Mamy młynki do kawy Mazzer, mamy kolory, więc zaczynamy działać. Tak powstała ta odważna, ale i zrównoważona kolekcja. The Bold Collection to pokaz siły gospodarki cyrkularnej, myślisz sobie jakiej gospodarki? Kliknij TU a wszystko stanie się jasne. W nenpo wychodzimy z założenia, że każdy wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny zasługuje na drugie życie. Dlatego przygotowaliśmy aż 5 wspaniałych modeli w 9 różnych kolorach.

Projekt

nenpo

Urządzenia

Młynki do kawy Mazzer

Młynki do kawy Mazzer
SKONTAKTUJ SIĘ

Młynki do kawy Mazzer – niezawodne modele dla każdego baristy

The Bold Collection to modele takie jak Mini, Super Jolly, Super Jolly Drogheria, Major i Royal. Wszystkie posiadają możliwość regulacji grubości mielenia kawy, jednak różnią się pod innymi względami. Na przykład model Mini ma wyjątkowo kompaktowe wymiary, natomiast model Super Jolly jest gabarytowo nieco większy od Mini, ale jego zbiornik na zmieloną kawę jest tylko o 80 g większy. Natomiast młynki sygnowane nazwą Drogheria wyróżnia specjalny klips, który pozwala na podpięcie torebki lub pojemnika, do którego trafia zmielona kawa. Pozostałe dwa modele, Major i Royal rewelacyjnie sprawdzą się w bardziej wymagających miejscach, ponieważ zostały wyposażone w mocniejsze silniki, a ich pojemniki zmieszczą aż 360 g zmielonej kawy. Warto dodać, że każdy z młynków posiada swój jedyny i niepowtarzalny wygląd, dzięki obudowie pokrytej bardzo wytrzymałym, matowym lakierem w modnym kolorze.

Ogromnym atutem młynków Mazzer jest fakt, że pomimo tego, że zostały one już spersonalizowane, to wciąż można je modyfikować, zmieniając ich wyposażenie. Jeśli potrzebujesz innego hoppera lub tampera, to nie ma problemu! A może chcesz dodać podstawkę pod młynek lub zamontować licznik? Dla nas to pestka, bo dostosujemy każde urządzenie do Twoich potrzeb.

Młynki Mazzer, dzięki mnogości konfiguracji świetnie sprawdzą się w kawiarni, lodziarni, cukierni, czy jakimkolwiek innym miejscu, w którym potrzeba najlepszej kawy. Dodatkowo model Super Jolly oraz Mini rewelacyjnie sprawdzi się również w Twoim domu.

Kup teraz

Świadoma przyjemność przygotowania kawy

Dzięki działaniom takim jak renowacja, naprawa i serwis dajemy oddech naszej planecie. Podczas renowacji sprzętów, korzystamy tylko z dostępnych surowców, ograniczając wydobycie kolejnych. Dlatego odrestaurowane młynki są tak samo wartościowe jak te nowe, a do tego tańsze. Pewnie zastanawiasz się, jak to jest w ogóle możliwe? Serwisanci nenpo dbają o każdy szczegół. Zaczynając od nieznaczących, zardzewiałych śrubek, przez wszystkie elementy mechaniczne, aż po najdrobniejsze detale takie jak obudowa. Dzięki starannym działaniom naszego serwisu, okres eksploatacji urządzeń jest praktycznie taki sam jak w przypadku nowego sprzętu. Dodatkowo młynki może nie są „najnowsze”, ale za to nie są naszpikowane elektroniką, która znacznie podnosi koszty i zmniejsza wiedzę! W końcu gdzie jest frajda z robienia kawy, gdy wszystko dzieje się automatycznie za sprawą wciśnięcia jednego guzika? Młynki Mazzer to przyjemność przygotowywania kawy. Modele The Bold Collection zostały stworzone dla prawdziwych miłośników kawy i dobrego stylu.

Młynki do kawy Mazzer i personalizacja dla wymagających

Szukasz niepowtarzalnych rozwiązań lub profesjonalnych urządzeń gastronomicznych dopasowanych do wystroju? Skontaktuj się z nami.

ZOBACZ INNE URZĄDZENIA

Inne realizacje

Stojak reklamowy

Autorski projekt stojaka reklamowego. Na potrzeby kawiarni Costa Coffee zaprojektowaliśmy ruchomą reklamę z wymienną ekspozycją.

Montaż kuchni Palux

Palux jest dostawcą sprzętu kuchennego o bardzo wysokiej jakości. Każda tworzona koncepcja kuchni posiada swobodę dostosowania się do przyszłych trendów na rynku.

Ekspres Faema – renowacja

Odrestaurowanie ekspresu z zastosowaniem rozwiązań z najbardziej niezawodnych ekspresów firmy La Marzocco.