Młynek do kawy Mazzer

Personalizacja urządzeń gastronomicznych

Projekt

Projekt tego urządzenia został stworzony dla kawiarni, zlokalizowanej w Hali Koszyki i Hali Gwardii w Warszawie. Pomysłodawcy nie mogli lepiej trafić. Z naszej oferty wybrali używany młynek firmy Mazzer Super Jolly. Serwisanci nenpo podczas przygotowania urządzenia dołożyli wszelkich starań, żeby młynek wyglądał jak nowy i zaskoczył przyszłych właścicieli swoim wyglądem i nietypowym kolorem.

Urządzenie

Młynek do kawy Mazzer Super Jolly

Młynek do kawy – serwis

Serwis jak zawsze zaczeliśmy od sprawdzenia poprawności działania urządzenia. W pierwszej kolejności serwisowi podlegają

  • Łożyska silnika, które muszą pracować cicho
  • Włącznik i instalacja elektryczna (ze względów bezpieczeństwa)
  • Żarna (ich ostrość)

Żarna są najważniejszą częścią młynka. Urządzenie musi był w pełni sprawne i wyglądać doskonale! Dlatego zawsze podczas serwisu eliminujemy wszelkie usterki i wymieniamy zużyte już części. Po serwisie przystępujemy do realizowania indywidualnych życzeń klienta.

Indywidualny wygląd urządzeń gastronomicznych

W przypadku młynka Mazzer indywidualny wygląd uzyskaliśmy dzięki lakierowaniu obudowy. Możemy również na życzenie Klienta wymienić żarna na wzmacniane lub tytanowane, albo wygrawerować logo firmy na hoperze młynka. Podejmujemy się wszystkich nietypowych realizacji – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Dodatkowo zawsze zanim urządzenie opuści naszą firmę jest sprawdzane po raz drugi. Jakość jest naszą podstawową zasadą.

Wyróżnij swój lokal

Szukasz niepowtarzalnych rozwiązań lub profesjonalnych urządzeń gastronomicznych dopasowanych do wystroju lokalu? Skontaktuj się z nami.

Inne realizacje

The Bold Collection

Młynki do kawy Mazzer – odważna kolekcja kolorystyczna 2021 roku. 5 najlepszych modeli w 9 super kolorach.

Stojak reklamowy

Autorski projekt stojaka reklamowego. Na potrzeby kawiarni Costa Coffee zaprojektowaliśmy ruchomą reklamę z wymienną ekspozycją.

Montaż kuchni Palux

Palux jest dostawcą sprzętu kuchennego o bardzo wysokiej jakości. Każda tworzona koncepcja kuchni posiada swobodę dostosowania się do przyszłych trendów na rynku.